O Firmie

Szanowni Państwo,

zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkółki. Zajmujemy się produkcją bylin i ziół w pojemnikach. Nasze gospodarstwo znajduje się w miejscowości Paszkówka w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 44, około 30 kilometrów od Krakowa. Od wielu lat prowadzimy działalność ogrodniczą. W 2005 roku wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na byliny i zioła uprawiane w doniczkach postanowiliśmy rozpocząć ich produkcję...

Specjalizujemy się w uprawie niskich bylin skalnych wprowadzając do oferty także większe rośliny, z roku na rok poszerzając ich asortyment. Odpowiednie przygotowanie zawodowe, sukcesywnie zdobywane doświadczenie i współpraca z renomowanymi producentami materiału wyjściowego z Niemiec i Holandii pozwala nam uzyskać wysokiej jakości rośliny.

Jako uzupełnienie oferty polecamy bratki, chryzantemy i inne rośliny ozdobne. Naszymi klientami są obecnie centra ogrodnicze, sklepy, firmy zajmujące się urządzaniem ogrodów z terenu Polski południowej i zachodniej, a także Czech i Słowacji.

Nie zapominamy też o klientach indywidualnych, których zachęcamy do wizyty w naszym gospodarstwie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Małgorzata i Zbigniew Kręcioch.


Kontakt

Gospodarstwo Ogrodnicze Kręcioch Zbigniew
ul.św.Jana 6
34-113 paszkówka
NIP 551-209-87-95
Regon 356896130
tel. 668-172-709
tel. 694-381-409
biuro@byliny-krecioch.pl Mapa dojazdu

Zapytaj o ofertę